2013

 

 

Home

Geografie & Geschiedenis

Toeristische informatie

Instanties

Wonen & Werken

Vakantie in de Lot

Woningmarkt

Snuffelmarkt

Handige links

 


E-mail

peter.yvonne@orange.fr


Webmaster


Powered by

www.infonline.nl


 

 

Toeristen bureaus (VVV)

De toeristen bureaus zijn het gehele jaar geopend.

De bureaus gemarkeerd met een * zijn alleen tijdens het toeristische seizoen geopend.

 

Alvignac *
Point d'information

de l'Office de Tourisme

du Pays de Padirac

46500 Alvignac
Tel 0033(0)5 65336642

Fax 0033(0)5 65336062
ot.alvignac@wanadoo.fr
www.alvignac.net
 

Assier *

Office de Tourisme

Intercommunal Vallée-Causse
46320 Assier

Tel/Fax 0033(0)5 65405060
office.tourisme-assier@wanadoo.fr
www.quercy-tourisme.com
 

Bagnac-sur-Célé
Office de Tourisme

46270 Bagnac-sur-Célé
Tel 0033(0)5 65140203

Fax 0033(0)5 65349797
mairie-de-bagnac-sur-cele@wanadoo.fr
www.bagnac.fr

 

Bretenoux
Office de Tourisme Entre Cère et Dordogne

46130 Bretenoux
Tel 0033(0)5 65385953

Fax 0033(0)5 65397214
ot.bretenoux@wanadoo.fr
www.ot-bretenoux.com

Cabrerets *
Point d'information

de l'Office de Tourisme Lot-Célé
46330 Cabrerets

Tel 0033(0)5 65312712

Fax 0033(0)5 65243811

Cahors
Office de Tourisme
46000 Cahors

Tel 0033(0)5 65532065

Fax 0033(0)5 65532074
cahors@wanadoo.fr
www.mairie-cahors.fr

 

Cajarc *
Point d'Information Touristique

de l'Office de Tourisme

du Pays de Figeac

46160 Cajarc
Tel 0033(0)5 65407289

Fax 0033(0)5 65403905
 

Caniac-du-Causse *
Point d'information

de l'Office de tourisme

du Causse de Labastide-Murat
Maison de la Braunhie

46240 Caniac-du-Causse

Tel 0033(0)5 65311603
 

Capdenac-le-Haut
Office de Tourisme

46100 Capdenac-le-Haut

Tel/Fax 0033(0)5 65500145
ot-capdenac-lot@wanadoo.fr
www.capdenac.net

Carennac
Office de Tourisme

du Haut Quercy Vallée de la Dordogne
46110 Carennac

Tel 0033(0)5 65109701

Fax 0033(0)5 65105122
ot.intercom.carennac@wanadoo.fr
www.tourisme-carennac.com
 

Castelnau-Montratier
Office de Tourisme

du Pays de Castelnau-Montratier
46170 Castelnau-Montratier
Tel 0033(0)5 65218439

Fax 0033(0)5 65218456
tourisme.castelnau-montratier@wanadoo.fr
www.castelnau-montratier.com

Catus
Office de Tourisme
46150 Catus

Tel 0033(0)5 65208640

Fax 0033(0)5 65208641
office.de.tourisme.catus@wanadoo.fr
www.quercy-tourisme.com/catus
 

Cazals
Office de Tourisme
46250 Cazals

Tel/Fax 0033(0)5 65228888
otcazals@club-internet.fr
www.quercy-tourisme.com/cazals

Duravel
Office de Tourisme
46700 Duravel

Tel 0033(0)5 65246550

Fax 0033(0)5 65366310
office.de.tourisme.de.duravel @wanadoo.fr
www.duravel-tourisme.com

 

Espagnac-Sainte-Eulalie *

Point d'information de l'Office de Tourisme Vallée Causse

46320 Assier
 

Faycelles *
Point d'information Touristique

de l'Office de Tourisme

du Pays de Figeac
46100 Faycelles

Tel 0033(0)5 65340377
 

Figeac
Office de Tourisme

du Pays de Figeac-Cajarc
46100 Fegeac

Tel 0033(0)5 65340625

Fax 0033(0)5 65500458
figeac@wanadoo.fr
www.quercy-tourisme.com/figeac

Gourdon
Office de Tourisme

46300 Gourdon
Tel 0033(0)5 65275250

Fax 0033(0)5 65275252
gourdon@wanadoo.fr
www.quercy-tourisme.com/gourdon

 

Gramat
Office de Tourisme
46500 Gramat

Tel 0033(0)5 65387360

Fax 0033(0)5 65334638
gramat@wanadoo.fr
www.tourisme-gramat.com

Labastide-Murat
Office de Tourisme

du Causse de Labastide Murat

46240 Labastide-Murat
Tel 0033(0)5 65211139

Fax 0033(0)5 65245766
labastide-murat@wanadoo.fr

 

Lacapelle-Marival
Office de Tourisme

du Pays de Lacapelle Marival
46120 Lacapelle-Marival

Tel/Fax 0033(0)5 65408111
ot.pays.lacapellemarival@wanadoo.fr

Lalbenque
Office de Tourisme

du Pays de Lalbenque

46230 Lalbenque
Tel 0033(0)5 65315008

Fax 0033(0)5 65211586
office-de-tourisme@lalbenque.net
www.lalbenque.net
 

Latronquière *
Office de Tourisme

du Pays de Latronquière

46210 Latronquière
Tel/Fax 0033(0)5 65402010

ot.latronquiere@wanadoo.fr
 

Limogne-en-Quercy
Office de Tourisme

46260 Limogne-en-Quercy
Tel/Fax 0033(0)5 65243428

tourisme.limogne@wanadoo.fr
www.tourisme-limogne.com
 

Livernon *
Point d'information

de l'Office de Tourisme

Vallée Causse - Assier
46320 Livernon

 

Loubressac *
Point d'Information de l'Office de Tourisme
du Pays de Saint-Céré

46130 Loubressac
Tel 0033(0)5 65108218


Luzech
Office de Tourisme

46140 Luzech
Tel/Fax 0033(0)5 65201727

office.de.tourisme.de.luzech @wanadoo.fr
www.ville-luzech.fr
 

Marcilhac sur Célé *
Point d'information Touristique

de l'Office de Tourisme

du Pays de Figeac-Cajarc

46160 Marcilhac sur Célé
Tel 0033(0)5 65406844

 

Martel
Office de Tourisme
46600 Martel

Tel 0033(0)5 65374344

Fax 0033(0)5 65373727
martel2@wanadoo.fr
www.martel.fr

Mauroux
Office de Tourisme

46700 Mauroux
Tel 0033(0)5 65306670

Fax 0033(0)5 65364964
o.t.de.mauroux@wanadoo.fr
 

Montcuq
Office de Tourisme

de Montcuq en Quercy Blanc
46800 Montcuq

Tel 0033(0)5 65229404

Fax 0033(0)5 65229408
montcuq@wanadoo.fr

 

Padirac
Office de Tourisme

du Pays de Padirac
46500 Padirac

Tel 0033(0)5 65334717

Fax 0033(0)5 65334718
pays-de-padirac@wanadoo.fr
www.paysdepadirac.fr
 

Payrac
Office de Tourisme

de la Haute-Bouriane
Payrac-Le Vigan

46350 Payrac
Tel/Fax 0033(0)5 65379427

payrac@wanadoo.fr

Prayssac
Office de Tourisme
46220 Prayssac

Tel/Fax 0033(0)5 65224057
office.de.tourisme.de.prayssac @wanadoo.fr
www.quercy-tourisme.com/prayssac

 

Prudhomat *
Point d'Information au Château

de Castelnau, de l'Office de Tourisme

du Pays de Bretenoux

46130 Prudhomat
Tel 0033(0)5 65397883

 

Puy l'Évêque
Office de Tourisme
46700 Puy l'Évêque

Tel/Fax 0033(0)5 65213763
office.de.tourisme.puy.leveque @wanadoo.fr
www.puy-leveque.fr

Rocamadour
Office de Tourisme  - L'Hospitalet
Point d'information dans la Cité
46500 Rocamadour

Tel 0033(0)5 65332200

Fax 0033(0)5 65332201
rocamadour@wanadoo.fr
www.rocamadour.com
 

Saint Céré
Office de Tourisme

du Pays de Saint-Céré

46400 Saint-Céré
Tel 0033(0)5 65381185

Fax 0033(0)5 65383871
saint-cere@wanadoo.fr
www.quercy-tourisme.com/saint-cere
 

Saint Cirq Lapopie
Office de Tourisme  Lot-Célé

46330 Saint Cirq Lapopie
Tel/Fax 0033(0)5 65312906

saint-cirq.lapopie@wanadoo.fr
www.saint-cirqlapopie.com

Saint Germain du Bel Air
Office de Tourisme

du Païs de Saint-Germain-du-Bel-Air
46310 Saint-Germain-du-Bel-Air

Tel/Fax 0033(0)5 65310910
ot-pais-st-germain@wanadoo.fr
 

Salviac
Office de Tourisme
46340 Salviac

Tel/Fax 0033(0)5 65415727
otsi.salviac@wanadoo.fr
www.quercy-tourisme.com/salviac

 

Sauzet
Office de Tourisme
46140 Sauzet

Tel 0033(0)5 65242224

Fax 0033(0)5 65249030

Souillac
Office de Tourisme 

du Pays de Souillac
46200 Souillac

Tel 0033(0)5 65378156

Fax 0033(0)5 65271145
office@tourisme-souillac.com
www.tourisme-souillac.com

 

Sousceyrac *
Office de Tourisme

46190 Sousceyrac
Tel 0033(0)5 65330220

Fax 0033(0)5 65116174
ot-sousc@club-internet.fr
http://www.sousceyrac-ot.net

 

Vayrac *
Point d'information de l'Office

de Tourisme de Carennac
(Haut Quercy/Vallée de la Dordogne)

46110 Vayrac
Tel 0033(0)5 65325250


Vers *
Point d'information

de l'Office de tourisme Lot-Célé

46090 Vers
Tel 0033(0)5 65312822